На палаючій нафтобазі під Васильковом готуються відкачувати паливо
Пожежники продовжують гасити піною ємності із пальним.
Пожежники локалізували епіцентр вогню під Васильковом / © Зорян Шкіряк /Facebook
Рятувальники готуються відкачувати паливо з розгерметизованих ємностей на палаючій нафтобазі під Києвом.
Про це заявив очільник ДСНС України Микола Чечоткін.
"Здійснюється підготовка до відкачування пального з розгерметизованих ємностей. До ліквідації пожежі залучені сили ДСНС, МВС, Міністерства оборони, Нацгвардії, Міністерства охорони здоров'я. Всі працюють цілодобово і роблять все можливе задля ліквідації пожежі", - запевнив він під час засідання урядової комісії з ліквідації наслідків масштабної пожежі.
За його словами, станом на 17 годину четверга, 11 червня, горить 3 ємності об'ємом 800 куб.м, триває гасіння ємностей пінними генераторами та охолодження лафетними стволами.
Нагадаємо, раніше керівництво палаючої нафтобази під Васильковом назвало суму, на яку було застраховане майно.