На Оболоні євромайданівці почали пікетувати будинок Попова

На Оболоні євромайданівці почали пікетувати будинок Попова

Фото: Батьківщина

Активісти звинувачують Попова у створенні передумов для силового нападу 

Сьогодні, 10 грудня, у Києві на Оболоні активісти Євромайдану почали мітингувати під будинком, де живе голова КМДА Олександр Попов. На вулиці зібралося близько сотні людей.

Пікетувальники вимагають відмовитися від заборони мирних акцій у центрі Києва та примусового розгону  активістів.

Крім того, активісти звинувачують голову КМДА у створенні передумов для силового нападу на євромайданівців через звернення до правоохоронців щодо встановлення ялинки та льодової ковзанки.

"Ми вимагаємо від Попова негайно подати до Окружного адмінсуду міста Києва заяву про відмову від примусового виконання рішення суду про заборону мирних демонстрацій в центрі Києва і заяву до Шевченківського райсуду Києва про скасування заходів забезпечення позову", - заявляють активісти.

"Попов продовжує поширювати інформацію про блокування адміністрації, про відсутність умов для роботи працівників, сам при цьому жодного разу на робочому місці не з'являвся", - зазначив голова столичної організації партії "Батьківщина"Юрій Одарченко.

Раніше повідомлялося, що працівники КМДА скаржаться, що їм незручно працювати через євромайданівців, які гріються на першому поверсі будівлі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація