На нафтобазі під Васильковом знову горять два резервуари
Пожежа виникла сьогодні вранці.
Палають два резервуари із пальним / © УНІАН
Сьогодні на нафтобазі "БРСМ-нафта" під Васильковом на Київщині знову виникла пожежа.
У прес-службі ДСНС у Київській області ТСН.ua повідомили, що наразі у вогні два резервуари, догоряють залишки пального. Інформація про пожежу надійшла надзвичайникам з 20 хвилин тому. На місці події наразі перебувають 40 одиниць техніки, 186 рятувальників, а також правоохоронці та нацгвардійці.
Натомість на сайті ДСНС повідомляється, що станом на 8 ранку 13 червня горів тільки один резервуар об'ємом 900 кубічних метрів.
Як повідомлялося раніше, ТСН потрапила на територію нафтобази, що догорає під Васильковом.