На нафтобазі під Васильковом прорвало трубопровід, яким перекачували пальне

Зараз перекачування бензину призупинено.

На нафтобазі під Києвом продовжують ліквідовувати наслідки масштабної пожежі

На нафтобазі під Києвом продовжують ліквідовувати наслідки масштабної пожежі / © Державна служба України з надзвичайних ситуацій

У ніч проти суботи, 20 червня, на нафтобазі "БРСМ-Нафта" стався порив магістрального трубопроводу.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

Як стало відомо, аварія сталася о пів на першу ночі – не витримав трубопровід, яким перекачували бензин із резервуарів.

Наразі робота тимчасово призупинена до відновлення магістральної лінії. Загалом було перекачано вже 3152 куб. м. дизельного пального.

Станом на 7 годину ранку на території нафтобази під Васильковом горіння відсутнє.

Нагадаємо, раніше у МВС пояснили, чому на нафтобазі під Васильковом півтори години не повідомляли про пожежу.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie