На нафтобазі під Васильковом прорвало трубопровід, яким перекачували пальне
Зараз перекачування бензину призупинено.
На нафтобазі під Києвом продовжують ліквідовувати наслідки масштабної пожежі / © Державна служба України з надзвичайних ситуацій
У ніч проти суботи, 20 червня, на нафтобазі "БРСМ-Нафта" стався порив магістрального трубопроводу.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС.
Як стало відомо, аварія сталася о пів на першу ночі – не витримав трубопровід, яким перекачували бензин із резервуарів.
Наразі робота тимчасово призупинена до відновлення магістральної лінії. Загалом було перекачано вже 3152 куб. м. дизельного пального.
Станом на 7 годину ранку на території нафтобази під Васильковом горіння відсутнє.
Нагадаємо, раніше у МВС пояснили, чому на нафтобазі під Васильковом півтори години не повідомляли про пожежу.