На нафтобазі під Васильковом продовжує вигорати паливо - ДСНС

Фахівці здійснюють фітілювання у резервуарі з бензином.

На нафтобазі під Васильковом продовжує вигорати паливо - ДСНС

© Управління ДСНС Києва

На нафтобазі "БРСМ-Нафта" під Києвом тривають роботи з ліквідації масштабної пожежі.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

"Станом на 18:00 продовжується фітілювання з верхнього дихального клапану та в нижній частині резервуару з бензином об'ємом 900 куб. м", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що наразі проводиться спостереження та контроль за вигоранням пального.

Крім того, у прес-службі повідомили, що здійснюється перекачування дизельного палива у резервуари нафтобази "КЛО".

Нагадаємо, раніше Яценюк доручив готувати позов проти власників нафтобази під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie