На нафтобазі під Васильковом продовжує вигорати паливо - ДСНС
Фахівці здійснюють фітілювання у резервуарі з бензином.
© Управління ДСНС Києва
На нафтобазі "БРСМ-Нафта" під Києвом тривають роботи з ліквідації масштабної пожежі.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС.
"Станом на 18:00 продовжується фітілювання з верхнього дихального клапану та в нижній частині резервуару з бензином об'ємом 900 куб. м", - йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що наразі проводиться спостереження та контроль за вигоранням пального.
Крім того, у прес-службі повідомили, що здійснюється перекачування дизельного палива у резервуари нафтобази "КЛО".
Нагадаємо, раніше Яценюк доручив готувати позов проти власників нафтобази під Васильковом.