На нафтобазі під Васильковом горять ще три резервуари: рятувальники почали пінні атаки
Зусилля рятувальників спрямовані на недопущення розповсюдження вогню.
Горять ще три резервуари / © facebook.com/MNS.GOV.UA
Сьогодні вранці на нафтобазі "БРСМ-Нафта", що під Васильковом, продовжують палати 3 резервуари ємністю 900 куб. м.
"Станом на 9:00 рятувальники почали проводити пінні атаки. Зараз триває горіння 3 резервуарів", - повідомляє прес-служба ДСНС.
Також рятувальники наголосили, що вогонь не піде у бік розташованих поблизу нафтобази "КЛО" та військової частини немає.
Нагадаємо, що жителі Василькова нарікають на брак інформації, як слід поводитися під час нафтової пожежі.
Коментарі
Сортувати: