На нафтобазі під Васильковом горять ще три резервуари: рятувальники почали пінні атаки

Зусилля рятувальників спрямовані на недопущення розповсюдження вогню.

Горять ще три резервуари

Горять ще три резервуари / © facebook.com/MNS.GOV.UA

Сьогодні вранці на нафтобазі "БРСМ-Нафта", що під Васильковом, продовжують палати 3 резервуари ємністю 900 куб. м.

"Станом на 9:00 рятувальники почали проводити пінні атаки. Зараз триває горіння 3 резервуарів", - повідомляє прес-служба ДСНС.

Також рятувальники наголосили, що вогонь не піде у бік розташованих поблизу нафтобази "КЛО" та військової частини немає.

Нагадаємо, що жителі Василькова нарікають на брак інформації, як слід поводитися під час нафтової пожежі.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie