На метро "Житомирська" правоохоронці зі стріляниною затримали рекетирів

За попередньою інформацією ніхто не постраждав.

На місці стрілянини біля супермаркету в районі метро "Житомирська" працюють правоохоронці та криміналісти. Як повідомляє кореспондент ТСН з місця події, наразі частина затриманих учасників конфлікту залишається там, частину вже відвезли до райвідділку. 

Як розповів ТСН начальник столичної міліції Олександр Терещук, вогонь були вимушені відкрити правоохоронці. За попередньою інформацією міліції постраждалих в інциденті немає. Місце події очепили загороджувальною стрічкою, криміналісти збирають речові докази.

"Карний розшук міста Києва здійснював заходи з затримання злочинців. Зловмисники вимагали з перевізників кошти – раніше це рекетом називалося. Більш того, там були хуліганські дії – наносилися тілесні ушкодження. Це документувалося протягом певного часу, а у затриманні задіяли спецзагін міліції. Затримали близько двох десятків осіб", - повідомив Терещук.

Частково ця група злочинців працювала у Святошинському районі, частково – у Солом'янському. Терещук каже, зараз вирішується питання про арешт злочинців.

Кореспонденти ТСН Валерія Ковалінська, Олександр Шилко

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація