На Майдані Незалежності випускники залили фонтани шампунем та жбурлялися піною

На Майдані Незалежності випускники залили фонтани шампунем та жбурлялися піною

Випускники "поламали" фонтани в центрі Києва

Випускники "поламали" фонтани напередодні Дня Києва.

У центрі Києва сп'янілі від свободи та алкоголю випускники на останній дзвоник влаштували справжню диверсію.

Традиційним для Києва пунктом у святкуванні є купання у фонтанах на Майдані Незалежності, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Не дивлячись на те, що останній дзвоник київським випускникам ледь не зіпсували погода та паркан навколо головного фонтану, найбільш витривалі та нетверезі все ж стрибали у воду.

А хтось із випускників взагалі напустив в один із фонтанів піноутворюючу речовину, ймовірно шампунь. Деякий час діти бавилися, жбурляючись піною, однак згодом воду у фонтані відключили.

Водночас, за інформацією Київводоканала, забруднені були два фонтани - Великий фонтан на парній стороні вулиці Хрещатик близько Головпоштамту та фонтан "Водяна куля".

Дивіться фото:Останній дзвоник 2013: п'яні випускники дуріють у фонтанах і вилазять на пам'ятники

У зв'язку з цим Київводоканал припинив роботу всіх фонтанів на Майдані до суботи, 25 травня. "На часі працівники Товариства спускають воду з резервуарів і проводять їх промивання ", - йдеться у повідомленні Київводоканалу.

"Прикро, що інцидент трапився саме напередодні Дня Києва. Лише для заповнення водою резервуара одного фонтану знадобиться, щонайменше, 13 годин. Працівники дільниці фонтанів Київводоканалу докладуть максимум зусиль, щоб знову запустити фонтани вранці 25 травня, щоб вони могли радувати столичних жителів у свято міста. Однак, на жаль, існує висока ймовірність, що повністю відновити роботи центральних столичних водоспадів до ранку не вдасться ", - розповіли в Київводоканалі.

Також у повідомленні наголошується, що для розслідування обставин Київводоканал викликав міліцію Шевченківського району.

Останній дзвоник: як випускники прощалися зі школою

Останній дзвоник: як випускники прощалися зі школою

Повʼязані теми:

Наступна публікація