На Контрактовій площі у Києві усі вихідні буде обмежено рух транспорту

На Контрактовій площі у Києві усі вихідні буде обмежено рух транспорту

На Контрактовій площі відбудеться фестиваль «В пошуках MADE IN UKRAINE». / Фото: YouTube

Обмеження вводяться через проведення фестивалю "В пошуках MADE IN UKRAINE".

З 17.00 п'ятниці, 17 квітня, і до 4.00 понеділка, 20 квітня, на Контрактовій площі буде обмежено рух транспорту. Обмеження вводяться через проведення фестивалю "В пошуках MADE IN UKRAINE", який відбудеться на цій площі 18-19 квітня.

Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 324 від 08.04.2015 р "Про проведення фестивалю "В пошуках Made in Ukraine".

Відповідні зміни буде внесено й у роботу пасажирського транспорту загального користування. Крім того, Департаменту охорони здоров'я доручено забезпечити під час фестивалю чергування бригад швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення монтажу й демонтажу обладнання організатори фестивалю просять автомобілістів, які паркуються на Контрактовій площі та на прилеглих вулицях (вул. Іллінська, вул. Сагайдачного), не залишати свої автомобілі в зазначений час на дорозі.

Також, для забезпечення проїзду техніки, організатори просять прибрати особистий транспорт, припаркований на Контрактовій площі, до 17:00 п'ятниці, 17 квітня.

Зазначимо, що на фестивалі "В пошуках MADE IN UKRAINE", крім можливості купити все українське – від зубної щітки і пасти до різних меблів, відбудеться музичний марафон від телеканалу М2, також будуть розваги для всієї родини від учасників та партнерів фестивалю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація