На київському Євромайдані молодь розважається, граючи в бадмінтон (відео)

Дата публікації
Перегляди
4022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На київському Євромайдані молодь розважається, граючи в бадмінтон (відео)

Молодь грає в бадмінтон / Фото: facebook.com/andrey.chernikov

Люди залишатимуться на Євромайдані до ранку.

Український журналіст Андрій Черніков виклав на своїй сторінці в Facebook відео з нічного Євромайдану, де молодь розважається, просто граючи в бадмінтон.

Можливо, молоді люди вирішили влаштовувати турніри через холодну погоду, щоб зігрітися, а можливо, щоб розважитися і не заснути.

Оскільки, як відомо на Майдані Незалежності триває безстрокова акція протесту проти призупинення українським урядом процесу євроінтеграції.

 
Post by Andrey Chernikov.

Зазначимо, на київському Євромайдані в суботу о дев'ятій вечора пройшла хвилина мовчання в пам'ять про жертв Голодомору. Кілька тисяч людей запалили свічки і засвітили екрани мобільних телефонів.

Крім того, з площі запустили 33 небесних ліхтарика. Під час запуску один з активістів заспівав декілька ліричних українських пісень. Кобзар і бандурист виконали думу про Голодомор.

На часі політичних лідерів, як і раніше, на Євромайдані немає, а мітингувальники продовжують виступати, розповідаючи кожен про своє ставлення до євроінтеграції України.

Нагадаємо, що українці масово вийшли на мітинг, щоб висловити свою незгоду з рішенням кабміну про призупинення процесу підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4022
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація