На травневі свята в столиці посилюють патрулі на залізничному транспорті.
У Києві на залізничному вокзалі посилять охорону на травневі свята. У пасажирів прямо на виході з вагонів перевірятимуть документи та особисті речі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Правоохоронці збільшать кількість патрульних групп. До пошуку заборонених речовин залучатимуть тренованих собак, які спеціалізуються на вибухівці та зброї.
"Створені спеціальні фільтраційні групи, оперативні групи. Відпрацьовуємо потяги, які прибувають із зони АТО. Збільшено особовий склад, який несе службу шляхом патрулювання. Оперативні служби залучаємо", - розповів в.о. керівника міліції цивільної безпеки Сергій Король.
У міліції наперед просять пасажирів із розумінням поставитися до такої ретельної перевірки. Кажуть – усе заради їхньої ж безпеки.
На травневі вихідні до столиці приїздить удвічі більше людей, ніж зазвичай.
Як уже повідомлялося, спецслужби виявили сто залізничних вагонів із "лівим" металом і вугіллям з "ДНР".