На київському ринку компанія бангладешців безкарно побила українця

На київському ринку компанія бангладешців безкарно побила українця

Іван зараз ходить з тростиною / Фото: ТСН.ua

Мігрантів ніхто і близько не намагався покарати за цей вчинок.

Троє бангладешців побили кийками українця Івана Олексієва на ринку у Києві. Хлопець працював у них продавцем і ненароком образив. Як наслідок – численні травми і втрата працездатності.

Як повідомляє ТСН, мігранти навпаки – і далі вільно торгують джинсами. Ні дирекція ринку, ані міліція ніяких заходів поки що не вжили.

Він тепер ходить із ціпком і не знімає шапки. Іванові пошкодили ногу і розбили голову – аж до струсу мозку. Його побили власні роботодавці. За те, що трохи неполіткоректно захистив українську дівчину від бангладешця - господаря ятки, який, зі слів Івана, обматюкав її.

Як розповідає потерпілий, конфлікт відбувався наступним чином – коли іноземець образив свою ж дівчину, то українець йому сказав, що він спілкується з нею недобре і порівняв з твариною. Азіат ударив його головою, потім підключився ще один, а згодом і третій, котрий приніс палку, якою перший й забив українця. Ударів було понад 30 – по голові, спині та ногам.

Побиття Івана бачила його колега Карина. Каже, що цілий ринок укупі з охороною дивився на нерівний бій. Але вступилася лише вона:

"Я тягнула Армана за кофту, а він мене вдарив по рукам. І почав своє: "Ти хто така?" Бив навіть у обличчя", - розповідає Карина.

Коли журналісти зустріли Армана, той відразу запропонував їм знижку на товари, що продає – шапки, паски та стрейчеві джинси. За побиття Івана не шкодує:

"Це він бив мене! Я себе захищав – самооборона це! Є свідки, люди", - каже азіат.

Бойові бангладешці торгують і сьогодні, їх не заарештували і навіть із ринку не попросили. Чому так, дирекція пояснити не змогла – її на місці не було. Розтлумачила охорона:

"Цей конфлікт відбувся за територією ринку. У 8:15. А ринок з 9 працює", - кажуть в службі.

Деснянська міліція в порушенні кримінальної справи Івану Олексієву відмовила. Однак, під тиском прокуратури знову взялася за розслідування. А хлопець тим часом лікується на гроші, які зібрали для нього колеги-українці.

Троє бангладешців побили кийками українця на ринку в Києві

Троє бангладешців побили кийками українця на ринку в Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація