На київському бронетанковому заводі чиновники вкрали деталей на 2 мільйони

Дата публікації
Перегляди
3867
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На київському бронетанковому заводі чиновники вкрали деталей на 2 мільйони

На бронетанковому заводі чиновники торгували деталями / Фото: ТСН.ua

Вкрадені деталі чиновники продавали за кордоном, а гроші використовували на власний розсуд.

Службові особи ДП "Київський бронетанковий завод" викриті розкрадання на суму понад 2,3 млн грн.

За даними Генпрокуратури, чиновники звинувачуються в разукомплектовании і розкраданні вузлів та агрегатів танків та іншої військової техніки, яка перебувала на підприємстві для ремонту.

Вкрадені деталі реалізовувалися за кордоном, а отримані за це кошти в сумі понад 2,3 млн грн чиновники використовували на власний розсуд.

"Протягом 2011-2013 рр. були незаконно демонтовані алюмінієві катки з танків вартістю понад 330 тис. грн, які в подальшому використовувалися для комплектування бронетехніки, яка реалізовувалася на зовнішньому ринку. Крім того, зазначеними службовими особами досконала розтрата майна на суму 1,4 млн грн та не забезпечено збереження 3 танків на суму понад 600 тис. грн", - йдеться в повідомленні ГПУ.

За даними фактами в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4, 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, якщо вона спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Перевірки у цій сфері тривають.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3867
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація