На київський Євромайдан з Криму їде колона військових

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На київський Євромайдан з Криму їде колона військових

У Київ їдуть військові

Військові охоронятимуть порядок в центрі Києва.

На київський Євромайдан з Криму їде колона внутрішніх військ. Три підрозділи, серед яких є спецвійська, залучать до охорони громадського порядку в столиці. Це підтвердили в керівництві внутрішніх військ півострова.

Тим часом, на Майдані в Києві дедалі частіше можна почути, що армія готується застосувати силу. Мовляв, переміщення техніки та солдатів багато свідків уже зафіксували на відео, йдеться в сюжеті ТСН.14:00

Водночас, у самому Міністерстві оборони можливість використання Збройних сил проти демонстрантів уже спростували, а поява техніки в регіонах, за словами військових, не що інше як військові навчання.

До Києва з Криму йде колона внутрішніх військ

До Києва з Криму йде колона внутрішніх військ

"Те, що я бачу по телебаченню - не відповідає дійсності. Використовують відео, яке зняте в інші часи", - заявив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Володимир Талалай.

За його словами, на сьогоднішній день військові перебувають в стані підготовки до нового навчального року, тому масових переміщень немає.

Як повідомлялося раніше, євромайданівці на Банковій пригощають міліцію чаєм та цукерками. При цьому міліціянти стоять незворушно, хоч деякі з них і посміхаються.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація