На київський напівмарафон зареєструвалася рекордна кількість учасників

На київський напівмарафон зареєструвалася рекордна кількість учасників

Головна дистанція –21 км

Шість з половиною тисяч українців бігтимуть вздовж Дніпра.

Велика подія об'єднає українців у Києві цієї неділі. Шість з половиною тисяч людей бігтимуть вздовж Дніпра. Це буде рекордна кількість учасників за всю історію напівмарафонів у столиці.

Журналісти "Сніданку з 1+1" Леся Бакалець, Антон Пшеничний, Наталка Щука, Сашко Чередніченко та Наталка Бровкіна впродовж трьох тижнів збирали кошти для дитячої лікарні "Охмадит". Тепер залишилось найпростіше – пробігти символічні два кілометри. Це буде благодійний забіг заради життя.

Однак основна подія неділі все одно спортивна. Головна дистанція – 21 км. Це половина від марафонської дистанції. Її спробує подолати і найспортивніший ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч.

Бігтимуть вздовж Дніпра. А ще двома мостами і по Трухановому острову. Ключові транспортні шляхи перекриють інспектори ДАІ, на ділянці чергуватимуть карети швидкої і гратимуть музиканти.

На велике бігове свято, таке як у кожній нормальній європейській країні, вже зареєструвалася рекордна кількість учасників – шість з половиною тисяч. Але це рекорд тільки для Києва. Марафони і напівмарафони в набільших європейських столицях, як правило, збирають по 30 - 40 тисяч учасників.

У неділю в Києві відбудеться напівмарафон

У неділю в Києві відбудеться напівмарафон

Повʼязані теми:

Наступна публікація