На київських дорогах знову можуть зʼявитися евакуатори, щоб зменшити кількість заторів

Дата публікації
Перегляди
1481
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На київських дорогах знову можуть зʼявитися евакуатори, щоб зменшити кількість заторів

Київські водії нарікають на маленьку кількість легальних парковок

Кияни-порушники паркуються у заборонених місцях. 

У Державтоінспекції хочуть повернути евакуатори на дороги Києва, щоб заторів у центрі столиці поменшало. Пропонують затвердити це на рівні закону. Тим часом, самі водії скаржаться, що дозволені місця для стоянки заповнені, а підземні паркінги - дорогі, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Центр міста нагадує суцільний мурашник, рух ускладнений, бо і на легальних парковках, і на других смугах є чимало авто. Дехто паркується навіть на пішохідному переході на очах у інспекторів. За таке порушення мінімальний штраф складає 225 гривень, нагадує старший лейтенант Микола Рябой, але накласти його можуть лише коли водій є на місці.

Державтоінспекція хоче повернути евакуатори на дороги Києва

Державтоінспекція хоче повернути евакуатори на дороги Києва

Тому київська ДАІ хоче повернути евакуатори на законодавчому рівні, але із нововведеннями. Наприклад, пропонують запровадити примусову евакуацію на спецмайданчики, безкоштовні майданчики і застосування фотофіксації, щоб потім власнику предʼявити це фото.

Щоб таке застосовувати, кажуть водії, треба більше місця для легальних стоянок. Водії кажуть, що центр Києва просто весь заставлений авто, а ціни у підземних паркінгах - непомірні. Тим часом, заскочені на порушенні водії або тікають від ДАІ, або кажуть, що стали на хвилинку, або переконують, що знака не бачили.

Щодня у Києві за порушення паркування складають до 100 протоколів, але на місці оштрафованих авто одразу зʼявляються інші.

Нагадаємо, що раніше у спальному районі Києва замість довгоочікуваного дитячого садочка "виросла" парковка

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1481
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація