На Київщині затримали трьох чоловіків, які хотіли проникнути на військовий аеродром

Чоловіків передали поліції Василькова.

Вчора, 23 березня, затримали трьох цивільних під час спроби проникнути на територію бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил ЗСУ.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

Зазначається, що черговий підрозділ роти охорони затримав трьох порушників та передав представникам Національної поліції Василькова.

Наразі військовослужбовців хочуть заохотити за зразкове несення військової служби з охорони та оборони аеродрому.

Нагадаємо, військові розпочали ліквідацію негативних наслідків у Балаклії. Голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський додав, що зранку мешканці почали повертатися до Балаклії. 

23 березня вночі на одному з найбільших в Україні складі боєприпасів - у Балаклії - відбулися вибухи. Цю інформацію офіційно підтвердила місцева влада, а на місце вирушила комісія при Міноборони. 

Пожежа на військовому арсеналі в Балаклії триватиме до 7 діб. "Ми бачимо ситуацію, як вона розвивається. Це до одного тижня. Це може бути від декількох діб — до 7 діб, так як ми сьогодні розраховуємо. Все залежить від багатьох чинників", - сказав Гройсман. 

До розмінування військових складів біля Балаклії залучать не лише вітчизняних, а й закордонних спеціалістів. Про це в Twitter написав президент України Петро Порошенко. 

Піротехніки вже почали розмінування у Балаклії та 10-кілометровій зоні

Піротехніки вже почали розмінування у Балаклії та 10-кілометровій зоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація