На Київщині не можуть відшукати зниклого під час снігового апокаліпсису хлопця

На Київщині не можуть відшукати зниклого під час снігового апокаліпсису хлопця

Анатолій Сухоцький зник, йдучи додому під час сильної заметілі

16-річний хлопець перед сильним снігопадом пішов до сусіднього села подивитись футбол.

Уже тиждень на Київщині шукають 16-річного Анатолія Сухоцького, який увечері 22 березня перед початком сильного снігопаду пішов до сусіднього села, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець разом з друзями дивився у барі футбол. Анатолій із закладу пішов раніше і сам, бо наступного дня мав іти до школи.

"Близько другої години подзвонив, сказав: "Я намочив ноги, десь у воду заліз…". Питаю: "Ти де?". Каже: "В Лецьках, сусідньому селі", - розповідає вітчим хлопця Володимир Руденко.

Хлопець сказав, що бачить три ліхтарі. Вітчим запропонував йому переночувати у товаришів, бо вже почав сильно мести сніг.

Анатолій передзвонив іще раз, і сказав, що таки йде додому. Коли за півгодини він так і не з'явився, а телефон був поза зоною, вітчим подався до сусіднього села шукати хлопця. Самостійно прочісували шлях між селами і наступного дня, а ввечері вже зателефонували до міліції.

"Перемети по півтора-два метри – нереально на даний час його знайти там, по полях, по занедбаних ярах… Поки що результатів не дає наше прочісування. Вже майже тиждень ходимо шукаємо", - каже старший дільничний інспектор Олег Кирдода.

Кілька місяців тому вкоротила собі віку мати Анатолія, але його зникнення з цим не пов'язують. Кажуть, від трагедії хлопець відійшов, із вітчимом контактував добре, і в той вечір підліток був у доброму гуморі. Останнім його бачив сільський голова.

До пошуків хлопця долучились і друзі, і всі не байдужі в селі, навіть мисливці. Шукають і зараз, листівки про зникнення Анатолія Сухоцького розклеєні в найближчих селищах та містечках. Будь-яку інформацію просять повідомляти на 102. Активізувати прочісування обіцяють, щойно зійде сніг.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

На Київщині тиждень розшукують Анатолія Сухоцького

На Київщині тиждень розшукують Анатолія Сухоцького

Повʼязані теми:

Наступна публікація