На Київщині не можуть відшукати зниклого під час снігового апокаліпсису хлопця

Дата публікації
Перегляди
6783
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині не можуть відшукати зниклого під час снігового апокаліпсису хлопця

Анатолій Сухоцький зник, йдучи додому під час сильної заметілі

16-річний хлопець перед сильним снігопадом пішов до сусіднього села подивитись футбол.

Уже тиждень на Київщині шукають 16-річного Анатолія Сухоцького, який увечері 22 березня перед початком сильного снігопаду пішов до сусіднього села, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець разом з друзями дивився у барі футбол. Анатолій із закладу пішов раніше і сам, бо наступного дня мав іти до школи.

"Близько другої години подзвонив, сказав: "Я намочив ноги, десь у воду заліз…". Питаю: "Ти де?". Каже: "В Лецьках, сусідньому селі", - розповідає вітчим хлопця Володимир Руденко.

Хлопець сказав, що бачить три ліхтарі. Вітчим запропонував йому переночувати у товаришів, бо вже почав сильно мести сніг.

Анатолій передзвонив іще раз, і сказав, що таки йде додому. Коли за півгодини він так і не з'явився, а телефон був поза зоною, вітчим подався до сусіднього села шукати хлопця. Самостійно прочісували шлях між селами і наступного дня, а ввечері вже зателефонували до міліції.

"Перемети по півтора-два метри – нереально на даний час його знайти там, по полях, по занедбаних ярах… Поки що результатів не дає наше прочісування. Вже майже тиждень ходимо шукаємо", - каже старший дільничний інспектор Олег Кирдода.

Кілька місяців тому вкоротила собі віку мати Анатолія, але його зникнення з цим не пов'язують. Кажуть, від трагедії хлопець відійшов, із вітчимом контактував добре, і в той вечір підліток був у доброму гуморі. Останнім його бачив сільський голова.

До пошуків хлопця долучились і друзі, і всі не байдужі в селі, навіть мисливці. Шукають і зараз, листівки про зникнення Анатолія Сухоцького розклеєні в найближчих селищах та містечках. Будь-яку інформацію просять повідомляти на 102. Активізувати прочісування обіцяють, щойно зійде сніг.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

На Київщині тиждень розшукують Анатолія Сухоцького

На Київщині тиждень розшукують Анатолія Сухоцького

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6783
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація