На Київщині школярі ламають кінцівки та ризикують життям на небезпечному стадіоні

Дата публікації
Перегляди
2274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині школярі ламають кінцівки та ризикують життям на небезпечному стадіоні

Діти травмуються і бігають серед куп сміття на шкільному стадіоні

1,1 млн грн бюджетних грошей, виділених на реконструкцію, зник без вісти.

Школярі Бузівської сільської школи, що під Києвом, вже два роки на уроках фізкультури балансують на межі життя та смерті, повідомляє ТСН.19:30.

На реконструкцію шкільного стадіону держава виділила понад 1 млн грн. Відкриття нового мали приурочити до Євро–2012. Але гроші зникли фактично на початку робіт. А нині роботи активізувались лише після втручання ТСН у ситуацію.

У межах футбольного поля п'ять каналізаційних люків. Легкоатлетичну доріжку проклали по старому колодязю для поливу газону. Він провалився буквально за два місяці. Тепер там знову свіжа заасфальтована латка, але ці колодязі необхідно виносити за межі майданчика.

Мало того, що доріжка для бігу з асфальту, так його ще й не вистачило. Частину кола діти біжать просто по щебеню, який постійно вилітає з під п'яток.

Школярі Бузівська, що під Києвом, на уроках балансують на межі життя та смерті

Школярі Бузівська, що  під  Києвом, на уроках балансують на межі життя та смерті

"Коли бігли там на щебені, де не укладений асфальт, там зламала ногу дівчинка, вона потом ще в гіпсу ходила", - кажуть у школі.

Директор школи лише розводить руками. Реконструкцією стадіону опікувалося районне управління освіти.

Керівник району часу для спілкування з журналістами не знайшов. Відбувся листом без вихідного номера і підпису.

"Під час проведення робіт виникли непередбачувані будівельні роботи. Реальний обсяг робіт на об'єкті потребує значно більших капіталовкладень, ніж передбачалося на початку", - йдеться у листі.

1,1 млн грн, якщо вірити Миколі Івашку, пішли на проектні роботи і завезення ґрунту зі сміттям на поле. Тим часом діти, які з нетерпінням очікували на новий стадіон, вимагають зробити хоча б так, як було до реконструкції.

Нагадаємо, позапланові контрольні від Міністерства освіти спричинили бунт в школах і змусили батьків школярів діставати гаманці.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація