На Київщині поліція "на гарячому" затримала групу сутенерів

Мешканка Луганської області, залучила до роботи у сексуальній індустрії понад 40 дівчат віком 18 - 35 років. 

Сьогодні вночі, 27 жовтня, правоохоронці викрили та припинили роботу злочинного угрупування, учасники якого займались звідництвом та сутенерством на території Києва та області від кінця 2015 року.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області.

Зазначається, що п'ять учасників злочинного угрупування було затримано "на гарячому" під час передачі грошових коштів за отримані сексуальні послуги.

"Організатор - 44-річна мешканка Луганської області, залучила до роботи у сексуальній індустрії понад 40 дівчат віком 18 - 35 років. Свої послуги жінки надавали на орендованих квартирах та готелях за грошову винагороду від 1000 гривень до 1000 доларів США за годину. Більшу половину отриманих коштів повії віддавали організатору", - йдеться у повідомленні.

У відомстві повідомили, що під час проведення 10 санкціонованих обшуків за місцем проживання та розміщенням "притонів" з борделів було вилучено 70 грамів наркотичного засобу "амфетамін", грошові кошти, блокноти зі списком клієнтів та графіком виходу дівчат на роботу.

Начальник Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Київщини Андрій Ткач розповів, що наразі проводиться комплекс слідчих дій та вирішується питання щодо затримання учасників злочинної групи.

У зв'язку з цим було відкрито кримінальні провадження за статтями "Створення або утримання місць розпусти і звідництво", "Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією" та "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту". Досудове розслідування триває.

Повʼязані теми:

Наступна публікація