На Київщині люди перекрили дорогу на Білу Церкву через смердючий завод

На Київщині люди перекрили дорогу на Білу Церкву через смердючий завод

Мешканці Узина продовжують воювати проти заводу

Нестерпний сморід з відстійників цукрового заводу змусив людей знову вийти на протест.

Мешканці містечка Узин Київської області сьогодні вийшли на протест до місцевого цукрового комбінату і врешті на дві години паралізували рух регіональною трасою.

Про це ТСН.ua повідомили члени ініціативної групи Узина "Проект UZYN".

Близько 200 мешканців містечка зібралися біля заводу з криками "Ганьба", вимагаючи закрити завод і побудувати там очисні споруди.

Були також кілька десятків працівників заводу, які проти його закриття, бо не хочуть втрачати роботу.

До протестувальників вийшли директор заводу, були також мер Узина та його заступники. Але згоди вони не дійшли.

Адже директор вважає, що нічого не порушує. Мовляв, має всі необхідні документи і дозволи для роботи заводу. Представники влади теж людей ніяк не обнадіяли.

Тож врешті люди пішли на дорогу, що веде до Білої Церкви і паралізували рух нею майже на дві години. Регулювальникам довелось організувати водіям об'їзд.

Якщо найближчим часом їхні вимоги не виконають, люди обіцяють вдатись до жорсткіших дій – перекрити більш важливу трасу і у більшому масштабі.

Нагадаємо, мешканці Узина вже не перший рік воюють проти заводу – бо він зливає у відстійники свої відходи. Від них у місті стоїть жахливий сморід.

Люди вимагають побудувати на заводі очисні споруди. Міська влада вже обіцяла вирішити це питання, проте досі нічого не зробила.

Повʼязані теми:

Наступна публікація