На Київщині через будівельну аферу 33 родини лишися без грошей і житла

На Київщині через будівельну аферу 33 родини лишися без грошей і житла

У Вишневому забудовник-аферист зробив бомжами 33 родини

Інвестори викупили недобудову на спеціальних торгах та шукають добропорядного забудовника.

У Вишневому під Києвом розгорнулись бої за недобудовану багатоповерхівку, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На барикади вийшли люди, які сплатили повну вартість житла і вселитись в нові квартири мали ще десять років тому, але цього не сталось.

Будинок не виріс вище третього поверху, бо директор фірми-забудовниці привласнив гроші інвесторів. За будівельну аферу його засудили, а 33 родини лишились і без грошей, і без житла.

"Зробили нас бомжами. Діти знімають квартири скрізь, де можна. Діти дзвонять і кажуть, спасибі мамо, що ти нас зробила бомжами", - скаржиться ошукана інвестор Ніна Бурлака.

Щоб не втратити можливість отримати житло, ошукані люди об'єдналися в кооператив і за символічні гроші на спеціальних торгах викупили недобудову.

"Ми сподіваємось, що ми знайдемо забудовника добропорядного, а не такого як у нас був колись, і що на взаємовигідних умовах ми зможемо з ним домовитись, щоб побудувати, бо місце тут дуже добре", - зазначила одна з інвесторів.

Але люди не можуть навіть розпочати пошуки того, хто б завершив їх будинок – з'явилась загадкова фірма, яка подала до суду й вимагає скасувати результати торгів, - їх, мовляв, провели з порушеннями.

Директор компанії-позивача Віктор Замфір каже, що про квартирну аферу не знав. Вони шукали приміщення для складів, в обласній газеті прочитали оголошення – велике приміщення продавали майже за безцінь. Подали заявку на участь у торгах, а на проведення їх не запросили. Тоді, обурившись, і подали до суду.

Він нарікає, що став заручником ситуації.

"В будь-якому разі ми не претендуємо на жодні матеріальні права обманутих вкладників і не хочемо, щоб добре ім'я нашої компанії було повʼязано в будь-яких скандалах", - підкреслив Замфір.

На доказ, що недобудовані поверхи їх більше не цікавлять, тут показують заяву до суду. В ній зазначено, що фірма відмовляється від позову і просить зупинити судовий розгляд.

Кореспонденти ТСН Оксана Щербина і Павло Бондаренко.

У Вишневому під Києвом розгорнулися бої за недобудовану висотку

У Вишневому під Києвом розгорнулися бої за недобудовану висотку

Повʼязані теми:

Наступна публікація