На Київщині 12 родин колишніх військових хочуть відселити за десятки кілометрів від дому

На Київщині 12 родин колишніх військових хочуть відселити за десятки кілометрів від дому

Людей виганяють із раю у лісі

Людям погрожують.

На території колишньої військової частини, упритул до Києва, вже активно ведуть підготовку до будівництва інноваційного технопарку. А дванадцять родин колишніх військовослужбовців досі не відселені. Житло, що їм пропонують, їх не влаштовує, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дванадцять родин живуть, як на пороховій діжці. Люди кажуть, що їм обіцяли квартири в Коцюбинському, але тепер хочуть відселити за десятки кілометрів. Будинки родин, які погодилися на такі умови вже зруйновано. Тим, хто залишився, нібито, погрожують створити нестерпні умови.

Усі тутешні працюють у столиці і їхати далеко від Києва в них немає бажання. Лариса Таранченко пригадує, що на купівлю однокімнатної квартири їй запропонували $ 25 тисяч і ні копійки більше. За такі гроші на околоцях Києва нічого не купиш.

Представник компанія "Біонік Хіл" каже, що розселяє людей Міністерство оборони.

Тим часом, підготовка до будівництва - в розпалі. Першу чергу технопарку мають здати за два роки.

У Міністерстві оборони кажуть, що вони не проти виконати всі умови договору про відселення. Щоправда, у ньому не вказано, де саме людям надавати житло.

Двадцять родин, що переселилися із військового містечка, досі не отримали документів на приватну власність, а лише ордери. Для тих, хто тут залишився, - це ще одна підстава побоюватися переїзду.

В оборонному відомстві кажуть і це не проблема. Кожна родина може приватизувати житло, якщо таке право, звісно, ще не використано.

Сьомого вересня військовики зустрінуться з жителями містечка і спробують знайти спільну думку і кажуть, що до кінця року людей із військової частини виселять.

Нагадаємо, що в Миколаєві майже 30 родин військових можуть залишитися без житла просто неба

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Впритул до Києва будуватимуть інноваційний технопарк

Впритул до Києва будуватимуть інноваційний технопарк

Повʼязані теми:

Наступна публікація