На Хрещатику закрили "Макдональдс" та торгівельний центр "Глобус"

На Хрещатику закрили "Макдональдс" та торгівельний центр "Глобус"

Популярні заклади закриті принаймні до наступного дня / Фото: Facebook

Популярні місця, де грілися мітингувальники сьогодні більше не працюватимуть.

На Хрещатику на кілька годин раніше звичного режиму роботи закрили ресторан швидкого харчування "Макдональдс" та торгівельний центр "Глобус".

Причини закриття закладів, у яких грілися багато мітингувальників, не повідомляється, посилаються на "технічні причини". "Макдональдс" вивісив табличку з вибаченням і повідомив, що орієнтовний час відновлення роботи ресторану – 9 ранку наступного дня, 10 грудня.

У коментарі ТСН.ua керівництво "Макдональдс" зазначило, що закрили заклад заради безпеки співробітників та відвідувачів. "Таке рішення було прийнято з міркувань забезпечення безпеки наших співробітників та відвідувачів. Ми робимо все можливе, аби створювати атмосферу, в якій нашим відвідувачам комфортно відпочивати у наших закладах, а нашим співробітникам спокійно та безпечно працювати", - зазначили в "Макдональдс".

Нагадаємо, сьогодні понад 7 годин правоохоронці шукали бомбу на станціях метро "Хрещатик" та "Майдан Незалежності", трохи менше перевіряли станцію "Театральну". На даний момент метро відновило свою роботу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація