На Хрещатику проплачений антимерський мітинг тривав рівно годину

На Хрещатику проплачений антимерський мітинг тривав рівно годину

Мітингувальники самі не знали, проти чого вони протестували.

Мітингувальники вимагали Кличка рівно годину, після чого розійшлися.

26 лютого Хрещатиком близько години було не проїхати. Протестувальники заблокували вулицю машинами, а самі вишикувалися під стінами столичної адміністрації, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Вони махають білими хустинками Віталієві Кличкові. Людей близько тисячі. Чого стоять — самі не знають. У письмовому вигляді претензій до мера довжелезний список. Комуналка, медицина, освіта, курс гривні, розмір пенсій, тарифи на проїзд, навіть вартість бензину згадали.

За годину після початку мітингу до нього долучається автопробіг. До адміністрації під'їхало зо 6 десятків автомобілів з прапорцями "Мир і справедливість", водії зупинилися, відчинили капоти і перекрили рух на Хрещатику.

Номерні знаки заклеєні наліпками. Водії стоять подалі від машин. Дехто навіть у балаклавах. Протестувати відкрито наважується лише один.

Міліція перекриває рух Хрещатиком. НАліпки з номерних знаків не знімає, водіїв не чіпає. Просто чекає, доки ті самі роз'їдуться. За інформацією правоохоронців, грошей "обуреним" видали лише за годину.

"Так, я бачив як роздавали. Збираються в кучі і розводять безлад в Україні, безпосередньо в центрі міста. І їм все рівно, що робити. За гроші вони роблять все", - каже Ігор Коваленко, заступник начальника міліції Києва.

Організатор акції, колишній директор "Артеку", звільнений через педофільський скандал 6 років тому, запевняє, що за мітинг нікому не платили.

"Я наполягаю, що у нас просто немає грошей, щоб ми могли комусь платити. Ми плакати робили за свої гроші, збирали і трохи не від руки не малювали. Акція до якого часу? Поки Кличко не вийде", - каже організатор мітингу Борис Новожилов.

Кличко не вийшов. На закиди відреагував на своєму офіційному сайті. Акцію назвав спробою дестабілізувати країну в скрутний час.

Рівно о першій, як анонсували міліція, автомобілі роз'їхалися, а мітингувальники розійшлися.

Раніше повідомлялося, що автомобілісти перекрили Хрещатик, а під КМДА за 50 гривень мітингують пенсіонери.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Близько тисячі людей сьогодні влаштували акцію під стінами столичної адміністрації

Близько тисячі людей сьогодні влаштували акцію під стінами столичної адміністрації

Повʼязані теми:

Наступна публікація