На Хрещатику каштани-"самозванці" виявились не італійськими, а звичайними кінськими

На Хрещатику каштани-"самозванці" виявились не італійськими, а звичайними кінськими

Каштани на Хрещатику розцвіли і "видали" махінації київської влади

Дерева розцвіли не обіцяним червоним кольором, а традиційним – білим.

Каштани на Хрещатику, які близько місяця тому висадили на головній вулиці столиці, не того сорту, за який їх видають, повідомляє  ТСН.19:30.

Як повідомляла тоді київська влада - це сорт "бріотті" і квітнути він має червоним. Але вже зараз на квітці можна чітко побачити білий колір.

Активісти кажуть, що влада просто відмила гроші і посадила звичайнісінькі "кінські каштани".

"Влада обіцяла, що це буде сорт "бріотті", який витривалий, який не боїться молі, загазованості, солі і так далі, що є дійсно правдою, що "бріотті" краще витримує в отаких от умовах, а насправді, те, що посадили на Хрещатику - звичайний білий кінський каштан", - запевняють активісти.

В свою чергу, фахівці пояснюють - каштани не "бріотті", а гібрид, тому колір відповідний, а в'янути почали, бо через пересадку у них стрес.

"В даному випадку - це гібрид "ескулюс павіа" або каштана червоного із каштаном кінським звичайним. Основна ознака, яка буде вирізняти його потім, вона буде очевидною - це те, що в нього буде коробочка, або так звані каштанчики, вони не будуть мати таких великих шипів, от восени це буде чітко видно", - пояснюють фахівці.

Нагадаємо, сторонні знавці, та навіть працівники "Зеленбуду", які висаджували нові дерева на Хрещатику, не приховують, що на деревах вже є ознаки хвороби – на стовбурах росте мох.

Каштани на Хрещатику не того сорту, за який їх видають

Каштани на Хрещатику не того сорту, за який їх видають

Повʼязані теми:

Наступна публікація