На Грушевського силовики їдять котлети і солянки та ображаються, що із них зробили монстрів

На Грушевського силовики їдять котлети і солянки та ображаються, що із них зробили монстрів

Силовики гріються біля багать і мріють про врегулювання конфлікту

Журналістів пустили подивитися на побут правоохоронців.

Міністерство внутрішніх справ запросило подивитись, як живуть на вулиці Грушевського спецпризначенці, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Життя кипить і по іншу сторону барикад. Силовики гріються біля вогнища, відпочивають і їдять. На їх території є ще кілька теплих наметів. Їх розмістили біля входу до художнього музею. Там можна відігрітися, випити гарячого чаю і перекусити. Журналістів туди не пустили, але запевнили, що умови належні, так само як і харчування. Годують силовиків тричі на день: дають кашу, котлети, салати, борщі, супи, солянки.

Тих, хто стоїть на передових, змінюють щогодини. Бойовий дух присутній, настрій нормальний, а силовики готові до виконання поставлених задач.

На прохання ТСН спецпризначенці показали свої спецзасоби: палиця й протигаз. Присягаються, що більше в них нічого немає.

МВС влаштувало екскурсію журналістам в тил "Беркута"

МВС влаштувало екскурсію журналістам в тил "Беркута"

Силовики скаржаться, що з них зробили монстрів і вбивць, тому не хочуть називати імена і прізвища. Кажуть, що вони - насправді звичайні люди і хочуть бути із родинами, а не біля барикад. Вони провели усі свята тут, мовляв, навіть із дітьми на санках не каталися. Вони хочуть мирного врегулювання конфлікту та швидкого перемирʼя.

 

Нагадаємо, що Суркіс готовий надати базу "Динамо" для "матчу примирення" між євромайданівцями і "Беркутом"

 

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук.

Повʼязані теми:

Наступна публікація