На дільниці Порошенка сейф із бюлетенями різали болгаркою

Дата публікації
Перегляди
6206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На дільниці Порошенка сейф із бюлетенями різали болгаркою

Сейфи із бюлетнями розрізали болгаркою / Фото: УНІАН

Болгаркою скористалися ще на одній столичній дільниці.

У столиці України місцеві вибори почалися вчасно: о 8.00 відкрилися всі 1087 виборчі дільниці. Проте на двох із них одразу ж виникли проблеми.

Про це повідомив координатор Міського координаційного центру з вирішення питань щодо підготовки та проведення виборів у столиці Володимир Бондаренко, інформує "Українська правда".

"Станом на 8 ранку відкрилися усі 1087 дільниць. Були проблеми на двох дільницях – у Печерському та Дніпровському районах", - зазначив Бондаренко.

За його словами, на одній із виборчих дільниць Печерського району Києва, де сьогодні свій голос віддасть і президент України, сейф із бюлетенями довелося відкривати болгаркою, оскільки голова ДВК загубив ключі.

"У результаті цього сейф відкривали болгаркою. Пломби у сейфі були на місці, тому дільниця відкрилась о 8:30 і працює", - пояснив координатор.

Із півгодинним запізненням відкрилася також дільниця в Дніпровському районі. Як повідомив Бондаренко, там сейф із бюлетенями також різали болгаркою. На цей раз ключ застряг у сейфі.

Бондаренко також повідомив, що за межами Києва запрацювали дві спеціальні дільниці в стаціонарних медичних закладах: ПНД № 2 (с. Глеваха) та ТД № 2 (смт. Гостомель), на які раніше не хотіли їхати члени комісій.

Нагадаємо, що у Маріуполі виборча комісія не прийняла бюлетені, а дільниці не зможуть почати роботу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація