На День Валентина кияни завалюють один одного трояндами, а продавців - грошима

Дата публікації
Перегляди
2068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На День Валентина кияни завалюють один одного трояндами, а продавців - грошима

Кияни хоч і економлять на квітах, але продавці цього майже не відчувають

Чоловіки воліють дарувати червоні троянди своїм коханим.

Експерти говорять, що люди економлять на букетах, але "квіткарі" все одно активно заробляють на закоханих.

Олена Ялова, заступник директора по закупкам "Украфлора", відзначає, що робота в компанії кипить круглий рік, однак на День Валентина замовлень все одно стає більше, пише "Сегодня".

"Ми не можемо сказати, що працюємо тільки на 14 лютого. Але звичайно, такі як дати як ця і 8 березня - це час активних покупок квітів і подарунків", - говорить вона.

Олена, продавець квітів невеликого кіоску біля метро в центрі Києва, у свою чергу, також підтверджує, що вже з 13-го числа потік покупців значно збільшився.

Крім того, продавець радить не залишати покупку квітів на останній момент і не йти до точок продажу квітів у вечір свята.

"Ми звичайними трояндами не торгуємо, ми робимо флористичні композиції. Але я точно знаю, що у всіх інших фірм троянди користуються найбільшою популярністю", - розповідає менеджер квіткової фірми Андрій.

Саме ті троянди, які продаються біля метро є лідерами продажів у столиці. "На День Валентина у нас крім троянд - найчастіше червоних або білих - практично нічого і не купують", - говорить продавець Олена.

У цілому кияни намагаються економно підійти до вибору і рідко купують дорогі композиції.

"Можу сказати точно - зараз люди економлять. Намагаються придбати якомога дешевше, дорогі букети купують досить рідко", - розповідає Андрій.

Однак, незважаючи на обачність з боку покупців, у квіткових компаній, які займаються як оптовим так і роздрібними продажем, відсоток доходу від замовлень на 14 лютого досить високий. "

"Продаж на День Святого Валентина у нас складають десь 20% від загального доходу, але ми працюємо круглий рік", - говорить менеджер.

За його словами, існують квіткові підприємства, у яких цей відсоток злітає і до 80.

"Ми збираємо за два дні - за 13-14 лютого, - стільки, скільки, наприклад, за три тижні роботи в червні або будь-якому іншому місяці, коли немає свят", - говорить продавець Олена.

При цьому на цей День Валентина, кількість замовлень збільшилася, порівняно з попередніми роками.

Нагадаємо, що ТСН.uа пропонує рейтинг найбільш романтичних місць України, де можна було б відзначити свято і усамітнитися зі своїми коханими.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація