На День Києва вирішили перекрити половину столиці та скасувати частину святкових концертів

На День Києва вирішили перекрити половину столиці та скасувати частину святкових концертів

У столиці скасували два великих концерти / Фото: УНІАН

У столиці буде тимчасово перекрито рух транспорту на деяких вулицях.

У столиці 30, 31 травня та 1 червня під час проведення загальноміських заходів, які присвячені Дню Києва,  діятимуть обмеження в русі транспорту.

Повідомляється, що у п'ятницю, 30 травня під час проведення Міжнародних змагань Race Horizon Park з велосипедного спорту з 9:00 до 14:00 буде тимчасово заборонено рух на Голосіївському проспекті, вулиці Голосіївська, проспекті Науки, вулиці Блакитного, Генерала Родимцева та Героїв Оборони.

У суботу 31 травня у зв'язку з проведенням Міжнародної велогонки з 10:00 до 12:00 планується перекриття руху на вулицях: Велика Васильківська, Ковпака, Антоновича, Панаса Любченка, Велика Васильківська, Льва Толстого та у зворотному напрямку.

З 8:00  до 12.00 у зв'язку з проведенням параду велосипедистів "Велодень" рух буде тимчасово заборонений за маршрутом: Софіївська площа,  вул. Володимирська,  Л. Толстого, Терещенківська, бульвар Т. Шевченка, вул. Володимирська та площа Михайлівська.

Також обмеження в русі діятимуть на вулицях: Софіївська площа, вулиця Володимирська, Льва Толстого, площа Льва Толстого, Велика Васильківська, Бессарабська площа, бульвар Тараса Шевченка, вулиця Володимирська, Михайлівська площа, вулиця Михайлівська, вулиця Трьохсвятительська, Європейська площа, Володимирський узвіз, вулиця Набережно-Хрещатицька, Набережно-Рибальська, Московський міст, парк Дружби Народів. 

Також у суботу на Оболонській набережній під час проведення концертної програми та шоу феєрверків з 12:00 буде тимчасово перекрито рух усіх видів транспорту на вулиці Прирічній. 

У неділю, 1 червня з 9:00 до 14:00 на час проведення Міжнародних змагань з велоспорту на шосе буде перекрито рух за наступним маршрутом: вулицями Миколи Грінченка, Кіровоградська, Червонозоряний проспект, Андрія Головка, Солом'янська та Протасів Яр.

Крім того повідомляється, що у столиці скасували два великих концерти, які повинні були пройти на День Києва.

Гранд-концерт майстрів класичної музики та святковий феєрверк на Співочому полі, а також молодіжний рок-концерт на Оболонській набережній не відбудуться.

З цієї ж причини не відбудеться міський конкурс серед старшокласників "Київський вальс".

Нагадаємо, у Києві створили монету "Єдності та перемоги України".

Повʼязані теми:

Наступна публікація