На День Києва противники геїв проведуть три своїх паради

На День Києва противники геїв проведуть три своїх паради

Завтра противники геїв пройдуть зі своїми гаслами столицею / Фото: УНІАН

Одна з акцій має пройти на Хрещатику, хоча це заборонено владою.

На День Києва, 25 травня, мають відбутися два анти-гей-паради у столиці. Про це повідомляє газета "Сьогодні".

Як і планувалося, одну з акцій під назвою "Марш вишиванок" проведуть активісти ВО "Свобода".

"Ми зберемося о 13:00 на Золотих воротах, прийдуть люди у вишиванках, з дітьми. Покажемо, що Україна є державою християнської та суспільної моралі. Також збираємося приєднатися до акції за традиційні сімейні цінності на Подолі. Але це не ми організовуємо, а громадські організації - їх там безліч. Ми зверталися і до глав церков, і до громадських організацій, і вони вирішили провести свою акцію", - повідомив свободівець Ігор Мірошниченко.

Крім того, одна з акцій гомофобів відбудеться о 10:00 на Хрещатику, незважаючи на заборону влади проводити там будь-які заходи, крім тих, які передбачені програмою святкування Дня Києва.

Дивіться ФОТО: Під пісню "Голубий вагон" кияни вийшли на мітинг проти геїв і лесбіянок

"Суд заборонив, але люди, за моєю інформацією, все одно зберуться", - повідомив один з організаторів заходу журналіст Руслан Кухарчук.

А о 14:30, за словами Кухарчука, розпочнеться фестиваль "Всі разом за сім'ю".

"У минулому році він зібрав 2 тисячі осіб. Люди прийдуть з сім'ями, дітьми, наречені прийдуть у весільних сукнях. Мітингувальники спочатку пройдуть від Сагайдачного до Контрактової площі, де будуть на сцені виступати церковні лідери та лідери громадських організацій: розкажуть про сім'ю, про ставлення до цього релігії, про нашу позицію і традиційні цінності. А потім відбудеться концерт: збірна "солянка" з груп і вокалістів", - повідомив він.

Як повідомлялося раніше, влада Києва заборонила проводити гей-парад у центрі столиці, проте організатори "Маршу рівності" вирішили перенести свою акцію в інший район.

Повʼязані теми:

Наступна публікація