На даху Бессарабки в Києві з'явився величезний напис із закликом займатися сексом

Дата публікації
Перегляди
4784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На даху Бессарабки в Києві з'явився величезний напис із закликом займатися сексом

Автор каже, що така форма мистецтва - проста і доступна / Фото: Взгляд

Виявилося, що історичну будівлю розмалювали зовсім не вандали.

Напис, який з'явився на даху Бессарабського ринку в Києві, закликає людей займатися сексом.

Виглядає він так: "Не философствуй, а сексуальным отношениям поспособствуй!" (Не філософствуй, а сексуальним відносинам посприяй).

Виявилося, що історичну будівлю розмалювали не вандали, а київський художник - Олександр Курмаз. А робота з'явилася в рамках виставки робіт 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2013 для молодих художників до 35 років.

Розгледіти напис можна з останнього поверху PinchukArtCentre, і, за словами автора, в цьому вся суть.

"Головне, щоб людина, яка зайшла в арт-центр, розуміла, що мистецтво є і за межами стін галереї, але роздивитися його можна тільки з її вікон. Важливо, щоб люди звертали увагу на те, що їх оточує", - намагається донести своє бачення Олександр.

Автор зазначив, що не довго думав, що саме зобразити на даху. Він одразу знав, що це повинна бути фраза - адже читати вміє кожен. Тому і написав репліку, яка запам'яталася йому з діалогу друзів.

"Абсолютно неважливо, що зображено на цьому даху! Я обрав фразу, тому що така форма мистецтва - проста, доступна для будь-якого глядача, незалежно від статі і віку", - обґрунтував свій вибір автор.

До речі, Олександр зізнався, що хотів зробити це нелегально - забратися пожежною драбиною на дах і написати заготовлену фразу. Але виявилося, що драбини на цьому будинку немає.

"Тоді мені допомогли хлопці з PinchukArtCentre. Вони просто дали мені ключі від даху. Звідки вони у них - я не знаю", - пояснив Курмаз.

Нагадаємо, що у США діє музей поганого мистецтва із картинами горе-художників. Перша картина з'явилася у музеї у 1993 році. Її дістали просто із смітника.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація