На центральних вулицях Києва світлофори запрацюють у режимі "зеленої хвилі"

Дата публікації
Перегляди
4033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На центральних вулицях Києва світлофори запрацюють у режимі "зеленої хвилі"

Фото: pixabay.com

КМДА впроваджує проект у тестовому режимі.

На одній з центральних вулиць Києва світлофори запрацюють у режимі "Зелена хвиля".

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"З 2 липня 2016 року КП "Київдорсервіс" у тестовому режимі впроваджує пілотний проект роботи світлофорів у режимі "Зелена хвиля" на ділянці: б-р. Т. Шевченка – б-р. Лесі Українки – вул. Кіквідзе", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у прес-центрі, "Зелена хвиля" - це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить на всій вулиці, чим дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Така практика частіше використовується на найбільших транспортних артеріях міста.

"У рамках нової транспортної політики, безпека дорожнього руху є головним пріоритетом у розвитку транспортної галузі", – зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

За його словами, підвищення швидкості руху на міських магістралях і збільшення пропускної спроможності вулично-дорожньої мережі призведе до зменшення заторів на дорогах міста, чим покращить екологічну ситуацію.

"Даний проект впроваджується у тестовому режимі Інтелектуальної Транспортної системи в місті Києві (ІТС), і я сподіваюсь, що пропускна здатність доріг та існуючі проблемні зони, що виникли на дорогах міста, буде подолано. При успішному тестуванні "Зелена хвиля" з'явиться і на інших магістралях столиці, основні з яких є маршрути так званого "малого кільця", – додав директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

"Режим "Зелена хвиля" дозволить десяткам тисяч киян витрачати менше часу на пересуванням містом, при можливості безперервного руху транспортного потоку на визначеній ділянці за умови дотримання рекомендованої швидкості (40-50 км/год)", – повідомив директор КП "Київдорсервіс" Віктор Черній.

Загалом у місті налічується 608 світлофорних об'єктів, із них вже 180 мають зв'язок з ЦКП. У перспективі хочуть реалізувати адаптивне керування ще на 500 світлофорних об'єктах.

Нагадаємо, одеські світлофори почнуть жартувати. Незвичну ідею запатентував учений Одеської академії зв'язку, розробивши відповідне обладнання для комплексів регулювання руху. Планує, що новітні світлофори вже зустрічатимуть на перехрестях туристів навесні, під час традиційної "Гуморини". 

Безпека на дорозі та нагадування людям, що вони перебувають саме в Одесі. Ці дві причини підштовхнули вченого академії зв'язку до незвичної ідеї. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація