На березі Дніпра в Києві поставлять храм на честь хрестителя Русі з "купальнями"

На березі Дніпра в Києві поставлять храм на честь хрестителя Русі з "купальнями"

У Києві побудують ще один храм

До річниці хрещення Русі в Києві хочуть почати будівництво храму-аналога єрусалимського.

У Києві до святкування 1025-річчя Хрещення Русі в 2013 році планують закласти будівництво храмового комплексу на честь хрестителя Русі святого князя Володимира.

Про це на прес-конференції у четвер, 22 листопада, заявив депутат Київради, член правління міжнародної громадської організації "День хрещення Русі" Олексій Омельяненко.

За його словами, сам храмовий комплекс буде побудований у вигляді хреста на березі Дніпра, неподалік від нинішнього пам'ятника засновникам Києва. Крім того, в ньому буде діорама, що відтворює події хрещення Русі.

Також будуть організовані місця для людей, які хочуть зануритися у води Дніпра, аналог існує в Єрусалимі, де будь-який охочий може зануритися у воду священної річки Йордан.

За словами Омельяненко, на території передбачена каплиця, яка буде стояти на березі Дніпра, де кожен зможе прийняти хрещення.

За його словами, проект храму і всі необхідні матеріали вже направлено президентам України, Росії і Білорусі з розрахунком на їх підтримку.

"Ми сподіваємося, що будівництво буде проходити під патронатом президентів, але ініціатива буде народною", - сказав Омельяненко.

Будівля самого храму, згідно з проектними документами, займатиме близько 300 кв.м, а вся територія храмового комплексу - 30-50 соток. Всі необхідні дозвільні документи для будівництва будуть отримані до кінця червня 2013 року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація