Монумент "Небесній сотні" бажають проектувати 160 скульпторів, у тому числі іноземці

Монумент "Небесній сотні" бажають проектувати 160 скульпторів, у тому числі іноземці

Монумент хочуть проектувати навіть іноземці.

Монумент може стати частиною масштабної композиції оновленого центру Києва. 

Монумент "Небесній сотні" готові проекувати навіть іноземці, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.  

За півтора місяця реєстрації вже є 160 заявок на участь у конкурсі, кажуть у містобудівній раді Києва. Серед охочих жителі США, Ізраїлю та Іспанії. З-поміж українців найактивніші кияни та дніпропетровці. Майже половина охочих творити монумент "Небесній сотні" - аматори.  

Організатори кажуть, що збір заявок триватиме до 23-го липня, а після реєстрації оголосять конкретні побажання щодо монумента. Нині серед громадських опитувань лідирує ідея пам'ятника усім загиблим під час революції. Архітектори не відкидають, що споруда стане частиною масштабної композиції оновленого центру Києва. Туди увійде не лише вулиця Інститутська, а й Будинок Профспілок та сам Майдан Незалежності.  

"Сьогодні у нас працює багато ініціатив, які спрямовані на увічнення подій революції. На увічнення пам'яті загиблих громадян і реконструкції центру Києва, щоб зробити його більш гуманізованим. І зараз ми хочемо об'єднати всі ці ініціативи, аби зробити один спільний проект", - каже Анна Бондар, керівник відділу благоустрою департаменту містобудування Києва.

Нагадаємо, працівники "1+1" висадили в Києві калиновий гай "Небесної сотні".

Іноземці готові проектувати монумент "Небесної сотні"

Іноземці готові проектувати монумент "Небесної сотні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація