Мокрі люди на Євромайдані співають і п'ють чай під парасолями

Дата публікації
Перегляди
2430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мокрі люди на Євромайдані співають і п'ють чай під парасолями

Мокрі люди на Євромайдані співають і п’ють чай під парасолями / Фото: powerlifting-ipf.com

В переходах на Майдані повно міліції, однак вона поки не атакує демонстрантів.

В Києві на Майдані Незалежності, де проходить акції протесту проти провалу асоціації з ЄС, 3 тисячі людей стоять під парасольками.

Як повідомляє кореспондент ТСН Григорій Жигалов, який перебуває на місці подій, на Майдані постійно відбувається ротація людей. Одні йдуть додому, інші приходять. Біля метро постійно великий натовп.

Майдан умовно розділений на дві частини. З Одного боку є невелика сцена, де виступають політики, а з іншого демонстранти поділилися на компанії. Вони співають пісень, п'ють чай і діляться один з одним їжею.

На сцені час від часу з'являються музиканти, які розважають піснями натовп Євромайдану. Як повідомляє кореспондент ТСН, міліція здебільшого стоїть в переході біля виходу зі станції метро "Майдан Незалежності". "Беркут", швидше за все, розташувався за консерваторією імені Чайковського.

Коли демонстранти спробували встановити три намети, спец загін з'явився на Майдані і спробував забрати намети і, як свідчать очевидці, спровокувати людей на бійку. Однак сутички вдалося уникнути.

Нагадаємо, що в неділю Євромайдан заполонить Київ, а КПУ станцює хоровод "гомо-асоціації".

21 листопада кияни зібралися на Майдані через зрив євроінтеграції. Люди пізно ввечері пішли в центр Києва, щоб висловити незгоду з рішенням уряду. В основному вони робили це спонтанно - згуртувавшись у соцмережах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація