Між правим і лівим берегом Дніпра. Кличко анонсував відкриття Подільсько-Воскресенського мосту

Між правим і лівим берегом Дніпра. Кличко анонсував відкриття Подільсько-Воскресенського мосту

Фото: УНІАН

По мосту буде прокладена лінія метро на Троєщину.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що хоче добудувати та ввести в експлуатацію Подільсько-Воскресенський міст за три роки.

Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів, передає прес-служба мера столиці.

Згідно з повідомленням, по мосту буде прокладена лінія метро на Троєщину. За словами мера, він провів переговори з інвесторами, які виділили 200 тисяч євро на проведення технічної  і фінансової експертизи об'єкту. 

"Також по мосту буде прокладена лінія метро на Троєщину. Я провів переговори з німецькими інвесторами, які вже виділили 200 тисяч євро на проведення технічної  і фінансової експертизи об'єкту. Вже у березні наступного року, коли будуть готові результати експертизи, у Київ приїде міністр транспортної і цифрової інфраструктури федерального міністерства Німеччини Райнер Бомба, і я дуже сподіваюсь, що німецькі інвестори допоможуть нам добудувати міст", - заявив Кличко.

Зазначається, що через три роки виповниться 40 років від початку будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

"Так от, я поставив перед собою завдання ввести цей міст в експлуатацію, принаймні його першу чергу, коли на мосту буде відкрито автомобільне сполучення між лівим і правим берегом Дніпра", - зауважив Кличко.

Окрім того, мер також розповів, що скоро за рахунок інвесторів буде проведене реконструкція столичного Гідропарку. Наразі Кличко веде переговори з кількома міжнародними компаніями, які готові зробити там парк атракціонів. 

Нагадаємо, раніше Київська міська державна адміністрація оцінила будівництво лінії метрополітену на Троєшину у 31,55 млрд гривеньЗа планом, будівництво планується заершити до грудня 2025 року. На наступні два роки заплановано фінансування в розмірі 3,5 млрд гривень в рік.

Повʼязані теми:

Наступна публікація