Місто в місті "Нова Англія" нагороджено премією "Людина року – 2016" Новини компаній

Місто в місті "Нова Англія" нагороджено премією "Людина року – 2016"

Вища Академічна Рада Програми "Людина року — 2016" визначила місто в місті "Нова Англія" володарем спеціальної премії "Енергоефективна Україна".

25 березня 2017 року в Національній опері України відбулася урочиста церемонія вручення винагород "Людина року – 2016". Житловий комплекс "Нова Англія" увійшов до списку переможців, отримавши відзнаку у спеціальній премії "Енергоефективна Україна".

"Ретельно вивчивши наші проекти та унікальну технологію будівництва, Вища академічна рада програми "Людина Року – 2016" призначила житловому комплексу "Нова Англія" спеціальну премію "Енергоефективна Україна". Від імені усього колективу компанії RoyalHouse я хочу подякувати академічній раді за визначну нагороду і високе визнання. Та успіх неможливий без командної роботи. Тому найбільша подяка саме команді RoyalHouse: архітекторам, будівельникам, бухгалтерам, кожному працівникові заводу, співробітникам головного офісу і всім, всім, всім! І, звісно, наші досягнення неможливі без професійної команди ТОП-менеджерів, які щоденно вкладають частинку своєї душі та прикладають надмірних зусиль для отримання найвищих результатів. Дякую вам!", – ділиться своїм враженнями про перемогу Руслана Грабко, директор з продажу та маркетингу ГК "Royal House".

Завдяки власній запатентованій технології виробництва стінових модулів ТМ Royal House, будинки у "Новій Англії" є теплими та енергоефективними. Саме це дозволить кожному резиденту "Нової Англії" економити на опаленні своїх квартир до 55% та раціонально користуватися енергоресурсами.

Стінові модулі виробництва Royal House мають енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам. Модулі виготовляються на власному заводі, яке знаходиться у Київській області, що гарантує високу якість готового продукту, оскільки процес виробництва контролюється фахівцями Royal House на кожному етапі. Важливо зазначити, що енергоефективні модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau.

Нагадаємо, що місто в місті "Нова Англія" знаходиться у Голосіївському районі Києва. Згідно з генеральним планом, на 9 гектарах території буде розташовано 11 будинків у стилі англійської неокласики. Розвинена інфраструктура комплексу забезпечить комфортне та зручне проживання у "Новій Англії". Задля безпеки мешканців, територія комплексу буде закритою з цілодобовою охороною.

Початок будівництва міста в місті "Нова Англія" було розпочато у травні 2016 року, здачу першої черги будівництва заплановано на жовтень 2017 року. Вже розпочато 2-гу чергу будівництва "Нової Англії", звершення якої планується наприкінці 2018 року.

Наступна публікація