Мистецький Арсенал відкриє портал у чарівний світ ПЛЮСПЛЮС Пресреліз

Мистецький Арсенал відкриє портал у чарівний світ ПЛЮСПЛЮС

Зірки "1+1" читатимуть казки для малечі. / Фото: прес-служба каналу "1+1"

Зірки "1+1" читатимуть казки для малечі. 

27-31 травня телеканал ПЛЮСПЛЮС візьме участь в освітньому проекті для дітей та підлітків – Арсеналі ідей, який відбудеться у Києві в "Мистецькому арсеналі".

Зірки "1+1" читатимуть казки для малечі. / Фото: прес-служба каналу "1+1"

У день відкриття, 27 травня, о 16.00 запрошуємо з дітками на читання з ведучим "Сніданку з "1+1" та зірковим батьком - Анатолієм Анатолічем. Він наживо прочитає кілька казок із серії мультфільмів "Казка з татом", які розповідають про пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС, а майданчик телекалану ПЛЮСПЛЮС буде перетворений у чарівний кінозал.

"Наша спільна робота з каналом ПЛЮСПЛЮС націлена на те, аби об'єднати сім'ю. Коли батько читає дитині казку, він потрапляє в її світ, співпереживає з нею події у казці, а отже дитина почувається захищеною", - зауважила відомий психолог Світлана Ройз.

У суботу, з 14.00 до 16.00 арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС та відомий художник Едуард Катихін проведе майстер-клас: "Як намалювати казкового героя".

Також, у день відкриття та на вихідних дітки зможуть особисто познайомитись з одним із героїв світу ПЛЮСПЛЮС та придбати за акційною ціною першу книжку про Україну "Це наше і це твоє".

Протягом усього проекту, 27-31 травня, у зоні ПЛЮСПЛЮС можна буде переглянути цікаві та захоплюючі мультфільми власного виробництва каналу та зробити селфі з Міккі Маусом.

Чекаємо вас 27-31 травня за адресою: "Мистецький Арсенал", вул. Лаврська, 10-12. 

Наступна публікація