Мисливці на секс-туристів кажуть, що турок на Кільцевій - вже десятий невдаха

Мисливці на секс-туристів кажуть, що турок на Кільцевій - вже десятий невдаха

Такою самодіяльністю вже зацікавилися правоохоронці

Міліція поки що вивчає відео і діяльність месників не коментує.

Закордонним шукачам інтимних утіх стало непереливки. На них теж полюють. У столиці з'явився новий рух проти секс-туристів. Учасники називають себе "Дефакто". Іноземця ловлять на живця. Використовують підставну повію, а далі… влаштовують бідоласі неприємності. Відеозвіт подій викладають в інтернет, щоб іншим не кортіло, повідомляє кореспондент ТСН.

Ось так, на живця, народні месники ловлять секс-туриста. Разом із підставною повією в номер вриваються кремезні українці.  Спіймати секс-туриста для них – справа честі!

Турка міцно зв'язують скотчем. Іноземець ошелешений. Навіть не рипається. Далі чоловікові пропонують відчути себе повією. У халаті та скотчі його відвозять на Кільцеву. На іноземця чіпляють табличку з написом: "Стоп секс-туризму". І залишають! Подальша доля чоловіка невідома.

В інтерв'ю ТСН організатор руху розповідає, чому вирішив узятися до цієї справи.

"Це особисто принижує мене як громадянина України, і це принижує наших людей. Тим, що просто приїжджають і купують наших дівчат, як м'ясо", - обурюється засновник руху Максим Головін.

Каже, що лише з допомогою страху можна прибрати це з України. Клієнт має боятися, що замість повії до нього можуть приїхати міцні парубки. Погоджуються, у таких ситуаціях винні і дівчата, але покарати їх вони не можуть.

Такою самодіяльністю вже зацікавилися правоохоронці. Учасники руху зізнаються: підозрювали, що їхніх дій міліція не схвалить.

"Максимальна відповідальність, яку я можу понести - це штраф за хуліганство. Я готовий, у мене є гроші!" - зазначає Головін.

Ті, за кого так піклуються месники, від такого втручання не в захваті: "Я вважаю, що це неправильно", - говорить повія на Кільцевій.

Гості України обурюються: "Це знущання. Як-не-як, має ж поважати себе. Людина, що поважає себе, не повинна такого робити!", - говорить хлопець арабської зовнішності Ліхан.

Міліція поки що вивчає відео і діяльність месників не коментує. Проте, за словами активістів, таким чином уже покарано не менше десятка іноземців.

У Києві полюють на закордонних секс-туристів

У Києві полюють на закордонних секс-туристів

Повʼязані теми:

Наступна публікація