Міська електричка зникла з Києва до 27 вересня

Міська електричка зникла з Києва до 27 вересня

До Києва повернеться міська електричка

Залізниця забрала вагони на санітарну обробку та підготовку до зими.

Міська електричка повернеться до столиці. Куди вона поділася напередодні, не знали навіть працівники станцій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учора ТСН розповідала про величезні тисняви і нарікання з боку киян через раптове зникнення потягів. Оголошень про їх скасування не було.

У "Київпастрансі" постфактум пояснили, що вагони неочікувано забрали залізничники на планове техобслуговування. А тому не змогли вчасно попередити людей.

"Електричка працювала вже практично третій рік. Не проводилася ні санітарна обробка, пасажири скаржилися на запах, сміття, брудні місця. І друге – це все-таки треба підготуватися до зими", - пояснив заступник гендиректора "Київпастранс" Сергій Литвинов.

Рух електрички обіцяють відновити 27 вересня. Далі протягом одного-двох місяців поступово збільшать кількість потягів і скоротять інтервал руху.

Найбільше міська електричка виручала райони, віддалені від станцій метро. Люди могли дістатись до підземки за 10-15 хвилин. Інакше – маршрутка, дорога і кілька годин у заторах.

Як уже повідомлялося, у столиці неочікувано зникла міська електричка.

Міська електричка повернеться до столиці

Міська електричка повернеться до столиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація