Місце смертельної аварії легковика і швидкої в Києві називають проклятим

Місце смертельної аварії легковика і швидкої в Києві називають проклятим

Фото: Еспресо.TV

Аварії на перехресті стаються регулярно.

У ДТП за участі "Рено" і машини швидкої допомоги загинув водій легковика і постраждали четверо людей. Аварія сталася на перетині проспекту Лобановського та вулиці Кіровоградської, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідки кажуть, що на цьому перехресті жвавий рух транспорту і аварії стаються щонайменше раз, а то і кілька разів на місяць. Наочний доказ цього – вщент розбиті дорожні огорожі. Доглядальниці пішохідного мосту кажуть, що до смертельних ДТП уже звикли. Машини б'ються регулярно, влітають у відбійники та навіть у ліфт. "Двері мінялися. Нещодавно в цей бордюр влетіли", - розповідає пані Наталія.

У Києві "швидка допомога" потрапила у аварію

У Києві "швидка допомога" потрапила у аварію

У Києві подібних "проклятих" смертельних перехресть нараховується не менше двох десятків. Робити їх більш безпечними мають разом міська адміністрація, автодор та поліція. Але у цих відомствах проблеми наче не помічають. "Можна поставити обмежувач швидкості, лежачих поліцейських. Можна рознести світлофори по тривалості, щоби була буферна зона не так, як зараз – дві-три секунди, а до десяти секунд", - пропонує фахівець Владислав Антонов.

В останній аварії винуватців іще офіційно не назвали. Однак фельдшер швидкої вважає, що списувати все не загиблого водія "Рено" було б неправильно. "Їхали з мігалкою і сиреною на жовте світло. А "Рено" стояло. Не знаю, як він не чув. Він на жовтий почав рушати, а ми на жовтий вискакували. Ну, в принципі, ми теж винні", - припускає медик.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація