Міністр інфраструктури виконав вимоги майданівців: звільнив гендиректора аеропорту "Бориспіль"

Міністр інфраструктури виконав вимоги майданівців: звільнив гендиректора аеропорту "Бориспіль"

Активісти невдовзі вимагатимуть зміни керівництва інших аеропортів

Протестувальники обіцяли блокувати роботу летовища.

Аеропорт "Бориспіль" залишився без гендиректора. Наказ про звільнення керівника летовища учора підписав міністр інфраструктури. Кадровим змінам передував ультиматум працівників аеропорту та активістів Євромайдану. Ті вимагали якнайшвидше провести кадрові чистки на летовищі, бо інакше обіцяли заблокувати його роботу, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Працівники аеропорту та активісти Майдану пікетували Міністерство інфраструктури із вимогою звільнити керівника головного летовища країни. Керівник "Борисполя", нарікають мітингувальники, працює в інтересах колишньої влади. Самі, мовляв, неодноразово блокували летовище, щоб звідти незаконно не вивозили цінності та не тікали чиновники-злочинці.

Окрім того, протестувальники звинувачують керівництво "Борисполя" в економічних порушеннях. Про ймовірні корупційні схеми, які зʼявились із приходом Олексія Качанова розповідала програма "Гроші". За інформацією її журналістів, в аеропорту дбали про інтереси компанії-монополістки. Стосувалося це як магазинів, так і харчування в літаках. Окрім того, аеропортове таксі приносило летовищу 1 мільйон збитків щомісяця, тоді як приватних перевізників туди не пускали.

Глава Мінінфраструктури з активістами поговорив і пообіцяв кадрові зміни. Потім він вийшов до людей і сказав, що після засідання Кабміну підписав рішення про звільнення керівника "Борисполя". Однак ще раніше, до свят, він сам написав заяву. За трудовим законодавством, вже новий керівник аеропорту зможе звільнити існуючих заступників.

 

Почути реакцію звільненого не вдалося. Від самого ранку в прес-службі "Борисполя" на дзвінки не відповідають. Хто ж надалі керуватиме летовищем, у міністерстві ще не визначилися. Обіцяють провести наради із працівниками та активістами Майдану. Ті ідею підтримали, але попередили, що у разі чого знову можуть прийти під міністерство. Також пообіцяли, що невдовзі вимагатимуть зміни керівництва інших аеропортів.

Нагадаємо, що раніше 5-тисячний натовп забарикадував дорогу на аеропорт "Бориспіль"

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

Пікетувальники домоглися звільнення гендиректора аеропорту "Бориспіль"

Пікетувальники домоглися звільнення гендиректора аеропорту "Бориспіль"

Повʼязані теми:

Наступна публікація