Мін'юст спочатку не проводив громадські слухання щодо перенесення Лук'янівського СІЗО до Коцюбинського Актуально

Дата публікації
Перегляди
341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мін'юст спочатку не проводив громадські слухання щодо перенесення Лук'янівського СІЗО до Коцюбинського

Мешканці Коцюбинського проти СІЗО, тому що є небезпека для дітей. Поряд знаходиться школа, і дитячий садок.

Мешканці Коцюбинського на громадських слуханнях виступили проти перенесення Лук'янівського СІЗО в селище. Про це повідомляє "Громадське Радіо".

За словами юриста і правозахисника Орисі Бойко, на слуханнях представник Міністерства юстиції заявив про те, що у них вже є не тільки містобудівні умови, але і проект на будівництво СІЗО.

"Саме за цей проект Міністерство юстиції орієнтовно в 2012 році заплатило півтора мільйона гривень. Ми запитали, чи проводилися обговорення з мешканцями та громадські слухання з приводу цих документів. Представник Міністерства юстиції чітко зазначив, що громадських слухань, які обов'язкові за законом, не проводилося з цього питання ", - прокоментувала юрист.

"Міністерство юстиції вважає, що СІЗО в Коцюбинському буде розміщено за межами населеного пункту. Однак насправді воно пропонує розмістити СІЗО в центрі Коцюбинського біля селищної ради, серед будинків. Можна сказати, що СІЗО буде розміщене у дворі недавно побудованих багатоповерхових будівель. Деякі жителі встигли прописатися, а інші тільки оформити право власності. Незважаючи на це, наша голова селища Ольга Матюшина прийняла одноосібне рішення про те, що взяти участь у громадських слуханнях можуть тільки ті, хто прописані в Коцюбинському. Також людям було незручно те, що все відбувалося в робочий день в 4 години вечора ", - зазначила Бойко.

Мешканці Коцюбинського проти СІЗО, тому що є небезпека для дітей. Поряд знаходиться школа, і дитячий садок.

"Втікачі просто можуть взяти дітей в заручники. Поруч є ліс та залізничні колії", - розповіла Олена Толочина, представник мешканців Коцюбинського.

Участь у громадських слуханнях взяли представники Міністерства юстиції, Ірпінської міської ради, Коцюбинської селищної ради та численні мешканці. Також раніше було зібрано більше 3 тисяч підписів мешканців проти перенесення СІЗО в Коцюбинське.

Весь випуск на "Громадському радіо" можна подивитися ТУТ.

Дата публікації
Перегляди
341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація