Міліцію у Бучі закидали коктейлями Молотова та запустили димову шашку

Міліцію у Бучі закидали коктейлями Молотова та запустили димову шашку

Бучанську міліцію підпалили коктейлями Молотова / Фото: ТСН.ua

Нападники підпалили відділок рано вранці, коли там ще нікого не було.

У містечку Буча під Києвом невідомі запустили два коктейлі Молотова та димову шашку в дільничний відділ міліції, йдеться у сюжеті спецвипуска ТСН.

Інцидент стався це о 4-й ранку. Сильний запах диму відчули мешканці будинку (відділ розташований на першому поверсі житлового будинку). Люди власними силами почали гасити полум'я.

"Якби вчасно не загасили це полум'я, могли б постраждати інші люди, які тут мирно сплять. Це житловий будинок. Тоді хто цього знає, скільки б тут було трагедії", - зауважив мешканець міста Буча Ігор Бартків.

В момент пожежі у відділку горіло світло, але нікого всередині не було. Тут починають працювати лише о 8-й ранку.

Невідомі запустили два коктейлі Молотова та димову шашку у відділ міліції в Бучі

Невідомі запустили два коктейлі Молотова та димову шашку у відділ міліції в Бучі

"З вікон виносилося полум'я , тому що закинули два коктейлі з сумішшю Молотова, через вхідні двері доносився запах диму. Після того, як працівники міліції зайшли всередину будівлі, було виявлені залишки розбитих скляних пляшок, в яких знаходилась дана суміш, та гніт на них", - розповіла дільничий інспектор Бучанського відділу міліції Тетяна Верета.

Хто кинув горючі суміші і димову шашку та скільки саме було зловмисників, ніхто не бачив.

Нагадаємо, що у міліції показали відео палаючих силовиків. Багато потерпілих під час протистояння на Грушевського правоохоронців мають опіки обличчя та шиї від коктейлів Молотова, якими у них цілять протестувальники.

Повʼязані теми:

Наступна публікація