Міліція "взялася" за масштабну пожежу на нафтобазі під Васильковом

Одна з імовірних причин пожежі - технічна.

МВС порушило справу

МВС порушило справу

Сьогодні, 9 червня, МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі на нафтобазі "БРСМ-нафта".

Повідомляється, що справу відкрито за ч. 2 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах) ККУ.

"Одна з імовірних причин пожежі - технічна, під час роботи з нафтопродуктами. Працівники міліції проводять всі необхідні заходи для з'ясування причин і обставин події. Ведеться досудове розслідування", - заявили у МВС.

Нагадаємо, у постраждалих від пожежі на нафтобазі під Васильковом на тілах не залишилося живого місця.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie