Міліція силою розблокувала урядовий квартал

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція силою розблокувала урядовий квартал

Зачистка барикад у центрі міста. Фото Мустафи Найєма / Фото: Twitter

Після спалаху активності правоохоронців наступило певне затишшя.

Вночі правоохоронці перейшли до активних дій на вулицях, що межують із основними адміністративними будівлями. "Беркут" і солдати внутрішніх військ розібрали кілька барикад поблизу Адміністрації президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Йдеться про вулиці Інститутську, Грушевського, Кріпосний провулок тощо. На місці подій присутні депутати як від опозиції, так і від Партії регіонів.

Міліціонери били людей і руйнували намети, повідомляє нардеп Андрій Шевченко. Він каже, що активістів пікетів намагалися затримувати.

Втім, серйозно постраждалих, за його словами, немає. Врешті-решт нікого з пікетувальників міліціонери не затримали. Люди з урядового кварталу спускаються на Майдан Незалежності.

За свідченнями очевидців подій, які з'являються в соціальних мережах, правоохоронці встановили власний кордон із автобусів на Інститутській трохи нижче Банкової.

На розі Банкової та Інститутської правоохоронці та мітингувальники вишукувалися навпроти одне одного. Втім, після тривалих перемовин до бійки не дійшло. Обидві сторони зробили кроки назад.

Про настрої "беркутівців" надходять дуже суперечливі відомості. Зокрема, один із спецпризначенців у відповідь на репліку священика про те, що "завтра нас тут буде більше", заявив, що мітингувальники до завтра просто не доживуть. Водночас інший представник "Беркуту" запевнив, що бійці сьогодні нікого не битимуть за жодних умов, бо в них нібито такий наказ.

Блогери припускають, що на цьому міліціонери зупиняться, бо досягли поставленої цілі – розчистити проїзд першим особам держави до своїх кабінетів у вівторок, коли до України прибудуть високі гості з США і ЄС.

Втім, інші євромайданівці припускають, що агресія правоохоронців матиме продовження і вже цієї ночі буде спроба штурму самого Євромайдану. Про це нещодавно попереджали відомі українські журналісти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація