Міліція розшукала "Сеат", який у центрі Києва з автоматів обстріляли невідомі на "Порше"

Дата публікації
Перегляди
9779
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція розшукала "Сеат", який у центрі Києва з автоматів обстріляли невідомі на "Порше"

Міліція не розкриває деталей справи

На авто виявилися крадені номери, які насправді належать чорному "Ніссану".

Київська міліція досі розслідує стрілянини на вулиці Глибочицькій, яку невідомі на "Порше" влаштували 3 жовтня, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Найбільше у розкритті справи зацікавлені власники припаркованих автомобілів, що постраждали від віражів заблокованого бандидами "Сеата", який намагався вислизнути із пастки.

Водій побитої "Лади" Едуард Колногуз розповів, що ДАІ видала йому довідку про побиття машини, але КАСКО у нього немає, а отримати гроші по автоцивілці можливо, лише якщо знаєш, хто тебе вдарив, і номер його поліса. А цих даних в міліції не розкривають.

За останньою інформацією, "Порше"-нападник не знайшли, "Сеат" розшукали, але кому він належить, не зізнаються.

"Давайте не будемо квапити події. Поки що це все таємниця слідства. Для того, щоб не завадити слідству. Звісно, коли будуть особи встановлені, вони будуть затримані, то звісно ж йому видадуть усі необхідні документи", - запевнила речник міліції Наталя Калиновська.

Міліція досі не розкриває подробиці стрілянини у центрі Києва

Міліція досі не розкриває подробиці стрілянини у центрі Києва

Юристи кажуть, що так не буває, щоб Україною їздила нічия машина. Треба  почекати кінця слідства і знову попросити координати власника. А потім –  звернутися або до його страхової, або до суду.

"Автомобіль не може бути без власника. Вже за номером безпосередньо автомобіля, навіть на сайті МТСБУ можна дізнатися наявність такого страхового поліса. Там зазначені все реквізити, дані", - пояснив юрист Павло Шевченко.

Але, за словами пана Едуарда, в ДАІ чітко дали зрозуміти, що трощій машин – "людина ікс".

"Номера крадені на ній. Мені навіть показали, що номера належать "Ніссану" чорного кольору. Власника немає і за він-кодом перевіряли машину, вона на Україну не заїжджала", - розповів Колногуз.

Якщо міліція злочин не розкриє, то постраждалі - а їх щонайменше троє - ремонтуватимуть авто власним коштом.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9779
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація