Міліція просить киян і гостей столиці поводити себе пристойно

Міліція просить киян і гостей столиці поводити себе пристойно

У МВС Києва попросили допомогти правоохоронцям з їхньою роботою / Фото: http://www.facebook.com/oleksandr.aronets

Роботу міліцейських патрулів організовують так, щоб охопити якомога більшу територію, зазначили в МВС Києва.

Міліція Києва звертається до городян та гостей столиці із проханням поводитися цивілізовано.

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю МВС Києва, правоохоронці також просять зберігати спокій і дотримуватися закону, ставитися один до одного толерантно, не порушувати громадський порядок і сприяти працівникам міліції у виконанні їх функцій щодо охорони правопорядку.

"Щоб громадяни на період свят почували себе в цілковитій безпеці, гарнізон київської міліції буде забезпечувати охорону громадського порядку", - зазначили в МВС Києва.

У столичному главку міліції також додали, що з метою попередження правопорушень в ці дні робота міліцейських патрулів організована таким чином, щоб охопити охороною якомога більшу територію.

Посилені наряди правоохоронців чергуватимуть у місцях масового перебування громадян - у ялинок, палаців культури, де в основному будуть проходити святкові заходи.

"У новорічні свята охорону громадського порядку в Києві буде забезпечувати достатню кількість правоохоронців", - додали в главку.

Раніше повідомлялося, що в цьому році новорічне та різдвяне привітання президента України Віктора Януковича зняли на території свято-Успенської Києво-Печерської Лаври і в її головному храмі - Соборі Успіння Пресвятої Богородиці. Лавра вже вдруге стала місцем зйомок привітання для українського народу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація