Міліція почне провадження за розмальований синьо-жовтими кольорами паркан посольства РФ

Міліція почне провадження за розмальований синьо-жовтими кольорами паркан посольства РФ

У Києві розмалювали паркан посольства РФ

Правоохоронці обіцяють відреагувати на виклик належним чином.

Російське посольство у Києві прикрасили синьо-жовтими кольорами. Близько десятка людей, попри посилену охорону, розфарбували паркан установи, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Свої дії активісти назвали нагадуванням Російській Федерації, що вторгнення на територію іншої країни – це злочин. Щоби відмежуватися від злочинної поведінки агресора, фарбу розпилювали лише зі сторони України, на внутрішнє подвіря не рвалися. Тому не бачать у своїх діях якогось порушення.

"По місто зараз буде багато хлопців, котрі зайнялися фарбуванням парканів, мостів. Ми от знайшли в Києві теж один із парканів, який, вважаємо, також треба розмалювати, щоби люди наші бачили, що в нас країна красива, краща. Просто так співпало, що тут ще й російське посольство виявилося", - пояснила керівник громадської організації "Народний погляд" Ірина Хованська.

Попри це у міліції, за заявою охорони посольства, розпочали перевірку.

"Група туди виїхала, задокументувала, зафіксувала все, що відбувається. Склали відповідно матеріали, які зараз зареєстровані у єдиному обліку райуправління. Буде відкрите провадження протягом доби по цьому факту", - пообіцяла представник столичної міліції Юлія Шевчук.

Раніше повідомлялося, що паркан посольства Росії обтягнули колючим дротом і пофарбували в кольори України.

Російське посольство у Києві стало жовто-блакитним

Російське посольство у Києві стало жовто-блакитним

Повʼязані теми:

Наступна публікація